Realme Apple ve Samsung’a ders verdi, yok fiyatına 240W’lık şarj adaptörü

Realme‘nin yeni şarj adaptörü SUPERVOOC 240W, hızlı şarj teknolojisinde çığır açan özellikleriyle dikkat çekiyor. Beyaz, klasik bir tasarıma sahip olan bu şarj cihazı, hem mat hem de parlak yüzeylerin şık bir kombinasyonu ile 57.82mm x 57.94mm x 30.39mm boyutlarında ve 173 gram ağırlığında tasarlanmıştır. Kullanıcı kolaylığı için adaptörün ön ve arka yüzlerinde küçük oyuklar bulunuyor. Seyahatler için katlanabilir olmamasına rağmen standart sabit pinleri bulunan bu şarj cihazı, taşınabilirlik açısından bazı sınırlamalar getirse de performansıyla öne çıkıyor.

SUPERVOOC 240W, çift Gallium Nitride (GaN) teknolojisini kullanarak 2.34W/cc güç yoğunluğu sunuyor. Bu sayede daha küçük ve kompakt bir yapı sunarken güçten ödün vermiyor. TUV Rheinland tarafından güvenli hızlı şarj sertifikası ile de güvenlik konusunda kullanıcılarına güvence sağlıyor.

Realme Apple ve Samsung’a ders verdi, yok fiyatına 240W’lık şarj adaptörü

Realme‘nin bu yeni adaptörü, eski cihazlarla uyumlu olacak şekilde tasarlanmış ve Realme‘nin SuperVOOC protokolünü destekleyen tüm cihazları şarj edebiliyor. Aynı zamanda QC 3.0, VOOC, SuperVOOC, PD3.0 (65W’a kadar) ve Realme’nin kendi SVOOC 240W gibi çeşitli hızlı şarj protokollerini de destekler.

Son derece etkileyici şarj hızları, kompakt tasarım ve çeşitli hızlı şarj standartlarıyla uyumluluğu ile SUPERVOOC 240W, kullanıcılar için ideal bir seçenek sunuyor. Bu ürün, Çin’in büyük e-ticaret platformlarından JD.com üzerinden sadece 299 yuan (yaklaşık 42 dolar) gibi cazip bir fiyata satışa sunulmuştur. Hem hızlı şarj yetenekleri hem de uygun fiyatıyla bu ürün, kullanıcılar için oldukça çekici bir alternatif haline geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir